Jak przygotować się do sesji?
Aurelia

Naprawdę trudno opisać co się dzieje po takiej sesji. Do jakich przemian wewnętrznej samooceny dochodzi u kobiet po takich sesjach.
To jest to co naprawdę nakręca mnie do pracy – obserwacja jak u kobiet rozwija się pewność siebie podczas takiej sesji.

Jeśli wydaje Ci się, że się nie nadajesz, że masz za dużo wad (otyłość, cellulit, brzydką cerę itd) to są tylko wymówki. Jestem zdania, że każda kobieta jest piękna. I moim obowiązkiem jest to pokazać a drobne niedociągnięcia, których się boisz schować poza kadrem lub usunąć podczas retuszu.

Jeśli nigdy nie pozowałaś , zapewne będziesz się obawiać co masz robić – nie martw się, obiecuję, że wszystko powiem podczas sesji i już po pierwszych zdjęciach poczujesz się pewniej i lepiej.

Tak na prawdę to mało kto z nas lubi siebie na zdjęciach. Tak samo często nie lubimy słuchać naszego nagranego głosu. Tak po prostu mamy.
Jednak praca fotografa polega na wyciągnięciu z Ciebie tych cech za które się pokochasz i sama zobaczysz jak atrakcyjna potrafisz być.

Na sesji musisz:

  1. Być sobą.
  2. Być – mniej więcej w tym czasie co fotograf 🙂 Inaczej sie nie uda 🙂
  3. Wyśpij sie przed sesją.
  4. To ma być dzień luzu i przyjemności. Nie planuj niczego innego na ten dzień.
  5. Zadbaj o włosy i skórę. Skórę warto nawilżać na kilka dni przed sesją.
  6. W razie problemów – czasowych, z dojazdem lub innych – nie wiń się, nikt się nie pogniewa. Po prostu zadzwoń i daj znać co się dzieje.

Jeszcze przed sesją zadam Ci pare pytań. Np. jakiej lubisz słuchać muzyki, co czytasz :), które pozwolą mi Cie poznać lepiej i umożliwią lepsza współpracę na sesji. W końcu aby sprostać oczekiwaniom, muszę choć trochę o nich wiedzieć.

Odpowiedzi na inne pytania znajdziesz w zakładce Oferta / Sesja fotograficzna.