Fotograficzna sesja sensualna i kobieca
Aurelia

Patrząc na kolorowe magazyny i instagramy, czasem zdaje nam się, że modelki i celebrytki są najpiękniejsze na Świecie.
W istocie trafiły one jedynie w ręce osób, które potrafiły ukazać ich piękno.

Profesjonalna sesja zdjęciowa, której wyniki widzisz na takich zdjęciach, to nie tylko piękna kobieta pozująca przed aparatem fotografa.

Efekt taki daje odpowiednio dobrane do sceny światło, profesjonalny wizaż, ułożone włosy, a także sprzęt w rękach fotografa.

Piękna już jesteś, a całą resztą zajmę się ja wraz z wizażystką.

Podczas sesji zrobimy wszystko tak, abyś czuła się komfortowo i bezpiecznie. Podpowiem gdzie i jak stanąć przed aparatem, aby zdjęcia wyszły możliwie najlepiej. Koniecznie tak, abyś wyszła z sesji zadowolona i uśmiechnięta, z poczuciem, że masz za sobą wspaniałą przygodę.

Sesja fotograficzna / Oferta
Angelika

Jak muszę wyglądać podczas sesji?:

Nie musisz być modelką aby mieć doskonałe zdjęcia. To zadanie fotografa, aby odpowiednio ustawić Cię w kadrze. Większość moich klientek to osoby bardzo skromne i skryte, moim zadaniem jest wydobyć z nich tę kobiecość, która zachwyci każdego, kto zobaczy zdjęcia.

To ile to kosztuje?

To jest to najtrudniejsze pytanie, niestety. Bo zmiennych jest bardzo dużo. Czy zdjęcia będą u Ciebie, czy w wynajętym studio lub apartamencie? Czy w Warszawie czy w innym mieście (wtedy dochodzą ew. koszty dojazdu)? W tej sprawie zwyczajnie się do mnie odezwij, i myślę, że w ciągu jednej krótkiej rozmowy telefonicznej albo kilku wymienionych maili szybko uda nam się to wycenić.

Generalnie rozkłada się to tak w przypadku gotowych pakietów:

 


Sesja fotograficzna / Oferta

Pakiet Srebrny – 1100 zł

Zdjęcia wykonujemy w plenerze, u Ciebie w domu lub innej lokalizacji, którą zaproponujesz. Do 40 km od Warszawy dojazd jest w cenie sesji. W efekcie otrzymasz 12 zdjęć w wersji elektronicznej. Możesz dokupić kolejne kadry po 40 zł za każde dodatkowe zdjęcie.

Pakiet możesz kupić online klikając tutaj!


Sesja fotograficzna / Oferta

Pakiet Złoty – 1400zł

Zdjęcia wykonujemy w plenerze, u Ciebie w domu lub innej lokalizacji, którą zaproponujesz. Do 40 km od Warszawy dojazd jest w cenie sesji. W efekcie otrzymasz 18 zdjęć w wersji elektronicznej. Możesz dokupić kolejne kadry po 35 zł za każde dodatkowe zdjęcie.

Pakiet możesz kupić online klikając tutaj!


Sesja fotograficzna / Oferta

Pakiet Platynowy 2200zł

W tym pakiecie niczym sie już nie martwisz. Po kontakcie ustalamy czego oczekujesz, a ja to organizuję. W cenie masz wszystko. Zapraszam Cię do przygotowanego – wynajętego apartamentu lub studia w Warszawie lub gdzieś bliżej Ciebie, które wybiorę po poznaniu twoich oczekiwań. Tam po makijażu i pierwszej sesji zdjęć w przerwie coś zjemy. Dojadę do 60km od Warszawy w cenie. Po zakończeniu sesji otrzymasz 25 zdjęć w wersji elektronicznej i ew. dodatkowe będziesz w stanie dokupić za 30zł.

Pakiet możesz kupić online klikając tutaj!


Pakiet Indywidualny – do uzgodnienia.

Jeśli masz jakieś inne wymagania, sesja wymaga kilkudniowego wyjazdu, organizacji studia, noclegów lub apartamentów. Jeśli jest w innym mieście niż Warszawa, lub zależy Ci na czymś dodatkowo – zwyczajnie napisz do mnie – ustalimy szczegóły.

 

W każdym z pakietów jest wliczona praca wizażystki.

Jeśli masz jakieś pytania – napisz do mnie.

Czy mogę zakupić te pakiety online?

Tak – pakiety możesz zwyczajnie kupić w sklepie na stronie. Otrzymasz voucher do wydrukowania na pamiątkę. Jeśli sobie życzysz, mogę także taki pamiątkowy voucher wysłać do Ciebie, lub do kogoś komu zamierzasz taką sesję kupić w ramach prezentu.

Czy muszę go w takim razie kupować online?

Absolutnie nie. W pracy fotografa zdecydowanie preferujemy kontakt osobisty. Skontaktuj się, a ofertę skroję dokładnie pod twoje potrzeby.

Pakiety są dla mnie zbyt drogie aby je kupić w prezencie komuś. Czy mogę kupić jedynie coś na zachętę?

Tak możesz w sklepie online zakupić Vouchery na 500, 1000, 1500 lub 2000zł. Osoba, która je otrzyma będzie mogła wykorzystać je do opłacenia wybranego pakietu i wyrównamy ew. różnicę. Vouchery dostarczane są w formie pliku który możesz wysłać przez e-mail lub wydrukować. Jeśli jednak życzysz sobie aby w prezencie przekazać go w formie drukowanej istnieje możliwość, abym go przygotował na papierze prezentowym i pięknie spakowany wysłał do Ciebie lub prosto do osoby której chcesz go podarować.

 

Jakie zdjęcia będziemy robić?

Dokładnie takie, jak chcesz. Bez względu na to, czy chcesz mieć zdjęcia portretowe, czy sensualne w bieliźnie. Przed sesją uzgodnimy czego oczekujesz. Wzajemne zaufanie i Twój komfort są najważniejsze.

Koniecznie obejrzyj zdjęcia w moim portfolio. Szybko zauważysz, że głównie staram się eksponować kobiecość i delikatność, a także charakter fotografowanej osoby. Przed sesją porozmawiamy i ustalimy jak sesja ma wyglądać.

Jak przygotować się do sesji?

Zachęcam do zapoznania się z krótkim poradnikiem: Jak przygotować się do sesji fotograficznej

Po co kobiecie taka sesja?

Na to pytanie spróbowałem odpowiedzieć tutaj: Po co mi sesja zdjęciowa?

Co zabrać na sesję?

Dobry humor i ubrania, których dobór omówimy telefonicznie.

Gdzie odbywają się sesje?

Zależy to od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, jaki klimat ma mieć sesja. Może się ona odbyć w Twoim domu, plenerze, w studiu fotograficznym lub w wynajętym apartamencie.

Czy mogę się sama umalować do sesji?

Jeśli jesteś artystką i zajmujesz się profesjonalnie wizażem – tak. W innych przypadkach zdecydowanie odradzam i sugeruję zdać się na profesjonalną wizażystkę.

Po więcej informacji w tej kwestii zachęcam od artykułu Jaki makijaż na sesję fotograficzną

Jak długo trwa sesja?

Całość zajmuje mniej więcej ok 3-4h. Z tego ok 1-1,5h to makijaż, a reszta to już zdjęcia. Natomiast czas nie jest żadnym ograniczeniem, jeśli będziemy tylko mieć siłę i pomysły na kolejne kadry, to będziemy pracować dłużej.

Czy zdjęcia będą gdzieś publikowane?

Nie. Gwarantuję absolutną dyskrecję, podpiszemy stosowną umowę gwarantującą Ci, że wszystkie zdjęcia, które powstaną podczas sesji są tylko dla Ciebie.

Kiedy dostanę zdjęcia?

Zdjęcia do wybrania dostaniesz często w ciągu kilku dni. Te wybrane przez Ciebie zdjęcia muszę odpowiednio przygotować i potrzebuję na to do 2 tygodni.

Jakie są terminy?

Bardzo różne, musimy to uzgodnić. Czasem okres jest taki, że trzeba czekać kilka tygodni, a czasem można sesję zrealizować szybko, nawet w ciągu tygodnia.

Czy realizujesz inne sesje, np. biznesowe do portfolio?

Tak, możemy zrealizować każdy rodzaj sesji. Jeśli potrzebujesz zdjęć do swojej strony internetowej na białym tle, albo zdjęć do wrzucenia na facebooka zdecydowanie mogę w tym pomóc.

Czy za Twoją pracę mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, wystawiam fakturę VAT 23%.