Fotogrametria
Fotogrametria
Fotogrametria

Fotogrametria to w skrócie – metoda służąca tworzeniu dokładnych modeli 3D obiektów fotografowanych.

Obiekty takie można wykorzystać na wiele sposobów. Jako elementy gry wideo, elementy grafik lub prezentacji, stron internetowych czy można je zwyczajnie wydrukować tworząc kopie małych przedmiotów lub miniaturki dużych obiektów. Więcej można wyczytać z wikipedii

Zakładam, że skoro tu jednak trafiłeś/aś to wiesz czego szukasz 🙂 Dlatego bez owijania w bawełnę piszę co oferuję 🙂

Zajmujemy się fotogrametrią realnych obiektów. Generalnie to jesteśmy w stanie przygotować modele większości prawdziwych budowli od Piramid w Gizie, czy katedry Notre Dame po wraki zatopionych statków.

Jesteśmy grupa pasjonatów fotografii. Pracujemy na całym świecie, posiadamy stosowne licencje do pilotowania dronów czy niezbędne uprawnienie nurkowe.

Dysponujemy dronami, aparatami fotograficznymi czy sprzętem do fotografii podwodnej. Ale przede wszystkim dysponujemy wiedzą praktyczną i doświadczeniem.

Realizujemy również szkolenia z tworzenia obiektów tą metodą dla klientów takich jak szkoły czy studia tworzące gry wideo.

Fotogrametria

Jeśli jest jakieś zadanie, które chcesz zrealizować ale potrzebujesz do tego odpowiednich ludzi – skontaktuj się ze mną koniecznie.